Klamki otwierają mnóstwo drzwi – wywiad dla The Superunknown

Po raz kolejny zapraszamy Was na bloga The Superunknown – tym razem po to, by przeczytać wywiad z Klamką!

Nawet złośliwy koronawirus nie był w stanie pokrzyżować planów wydawniczych projektu Klamka i tak oto, 18 maja 2020 roku, w trzecią rocznicę śmierci Chrisa Cornella, na półkach sklepowych i platformach streamingowych pojawia się album zatytułowany „Tribute to Chris Cornell”.

Jest dokładnie tym, czym w zamierzeniu miał być – pięknym hołdem, złożonym nietuzinkowemu artyście, dopracowanym, wypieszczonym materiałem, który urzeka i porywa.

Niedawno wokalistka Klamki – Małgosia Kujawska-Zemła – zgodziła się udzielić mi wywiadu dotyczącego poświęconego Chrisowi albumu. Przy tej okazji opowiedziała mi nieco o swojej artystycznej drodze, muzycznych fascynacjach i niezwykle ciekawym procesie przygotowań i samego nagrywania krążka. Jeśli lubicie takie interesujące, niemalże filmowe historie, zapraszam Was do dalszej lektury. Mam nadzieję, że zarówno muzyka Klamki, jak i pomysł artystów, aby utwory Chrisa zaprezentować w takiej, a nie innej odsłonie, zyskają należny im rozgłos i uznanie. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji posłuchać płyty „Tribute to Chris Cornell”, serdecznie Was do tego zachęcam. Nie pożałujecie czasu spędzonego w towarzystwie tych pięknych dźwięków.

To tylko fragment wywiadu – całość możecie przeczytać tutaj: wywiad z Klamką na blogu The Superunknown.

A jeśli chcecie do tego posłuchać albumu “Tribute to Chris Cornell”, to zapraszamy na Spotify 🙂 Polecamy również zakup albumu przez Allegro (jest to nasz oficjalny kanał sprzedaży) – w wersji CD lub winylowej.

Podziel się: